هومن: اندیشه نیک رفتار نیک نیک منش

ایده: اندیشه نو فکر خلاق تفکر متفاوت

هومن ایده: اندیشه نیک، نو و خلاق

بنا بر اندیشیدن و ارائه افکار نیک، خلاق و جدید است و در این راستا نامی بهتر، پر معنا تر و زیبا تر از هومن ایده نیافتیم تا در تمام لحظات زندگی و کار، خود را با این معانی همگون کرده و شادمان، پر انرژی و جسورانه برای رسیدن به اهدافمان قدمهایی استوار و محکم با یاری تمام اندیشمندان و دوستداران تغییر و تحول و علاقه مندان به جهانی سرشار از دوستی، آرامش و ثروت برداریم.

تردیدی نداریم همه ما برای نزدیک شدن به تعالی و داشتن زندگی بهتر و متعالی تر باید

بدانیم، توجه نماییم، انجام دهیم تا بمانیم

آری موفقیت در آغوش ماست اگر با عشق، دانایی، توجه و تلاش در راستای رسیدن به جهانی سرشار از زیبایی و شادی قدم برداریم.

دکتر مجید سلطانزاده کارشناس ارشد مدیریت بازاریابی و دکترای مدیریت کسب و کار و مدیر موسسه تجاری ایران و کانادا در ونکوور کانادا و کلینیک کسب و کار هومن ایده در ایران فعالیت رسمی خود را از سال 1376 در حوزه مدیریت و مشاوره بازاریابی، فروش، ارتباطات و تبلیغات در ایران آغاز و پس از آن در کانادا ادامه داد.

عشق و علاقه بی حد و وصف به رشته های فروش، بازاریابی و تبلیغات باعث گردید تا در ونکوور کانادا با شرکت در دوره ها، سمینار ها و کنفرانس های متعدد و در نهایت شرکت در دوره کارشناسی مدیریت بازاریابی و فروش ادامه تحصیل داده و سالها به عنوان مدیر و مشاور فروش و بازاریابی شرکتهای مختلف در ونکوور به فعالیت مشغول باشد.

حضور مستمر در میان صاحبان مشاغل و مدیران رسانه های گوناگون به تجربه های فراوان در حوزه های تبلیغات و بازاریابی انجامید و هم اکنون با کوله باری از آموخته ها و مهارتهای اثربخش در خدمت هموطنان محترم و عزیز خود بوده و به عنوان مدرس، سخنران و مشاور بازاریابی، فروش، ارتباطات،مدیریت و تبلیغات مشغول به فعالیت می باشد.

ایشان با اندوخته ها و تجربه های فراوان خود از گرداگرد این جهان پهناور مصصم است تا به همراه شما یاران و دوستداران دانش، اندیشه های نیک و نو را برای رسیدن به موفقیت و آرامش در لحظه به لحظه زندگی تجربه و به معرض اجرا گذارد و از آفریدگار هستی آگاهی، شادی، آرامش و سلامتی را برای تمام موجودات هستی خواستار است.

کلینیک کسب و کار هومن ایده برای نخستین بار در استان یزد اقدام به راه اندازی مرکز تخصصی آموزش و مشاوره کسب و کار با هدف بهبود

 برند شخصی و شغلی مدیران، صاحبان مشاغل و کارکنان موسسات خصوصی و غیر خصوصی و با همکاری تیم متخصص و با تجربه و با حضور اساتید بزرگ ایران نموده و در جهت اهداف والای خود از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

معرفی برخی از اساتید کلینیک کسب و کار هومن ایده:

  • دکتر مجید سلطانزاده: دکترای مدیریت کسب و کار و مدیر موسسه ایران و کانادا. دانش آموخته دانشگاه بریتیش کلمبیا

مشاور و مدرس مدیریت، بازاریابی، فروش و مدیریت ارتباط با مشتری

  • دکتر ضیاء: دکترای کارآفرینی از ژاپن. استاد و عضو هیئت علمی دانشگاه های شریف و تهران
  • دکتر عباس خمسه: دکترای مدیریت تکنولوژی. استاد دانشگاه های صنایع و معادن و دانشگاه تهران
  • دکتر سعید رمضانی: دکترای مدیریت کسب و کار و مدیر موسسه بین المللی استاندارد BRS
  • دکتر شاهید مظفری: دکترای مدیریت کسب و کار و استاد مدیریت استراتژی
  • دکتر داوود ابراهیمی: رتبه اول کارشناس ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه شریف و دکترای مدیریت کسب و کار
  • و استاد آسیب شناسی شغلی
  • افشین دوست محمدی: کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه بریتیش کلمبیا و مدیر بزرگترین موسسه وام در ونکوور کانادا